www.artbemfoto.pl

4REF sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-17Domena: https://4ref.pl/  |  Kontakt: 85 888 00 85  |  Miejscowość: Białystok  |  Adres: Hurtowa 4  |  Kod pocztowy: 15-399

Opis

W każdym klimatyzatorze lub agregacie chłodniczym mogą zbierać się skropliny. Ich nadmiar może powodowa uszkodzenie urządzenia lub kapać na podłogę. Dlatego, jeśli chcesz, aby Twoja klimatyzacja działała bez zarzutu przez długie lata, przyda Ci się dobra jakościowo pompka skroplin, dzięki której pozbędziesz się nadmiaru skraplającej się w klimatyzatorze wody. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać takiej pompki, to polecamy Ci odwiedzić stronę internetową 4ref.pl i sprawdzić ich ofertę. U nich znajdziesz nie tylko pompki do skroplin, ale również wiele innych produktów przydatnych przy instalowaniu lub naprawianiu klimatyzatorów. 
4REF to firma, która od zajmuje się dystrybucją profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do systemów chłodniczych i klimatyzatorów. W ich ofercie znajdziesz nie tylko węże, miedziane rury o różnej średnicy i rozmaite kable, ale również nowoczesne klimatyzatory i agregaty chłodnicze. Wszystko tylko i wyłącznie od znanych i cenionych producentów, którym można zaufać. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)