www.artbemfoto.pl

AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.

Data dodania: 2018-10-28Domena: https://sklep.akademiaarchitektury.pl/  |  Kontakt: 505 160 677  |  Miejscowość: Łódź  |  Adres: Łąkowa 11  |  Kod pocztowy: 90-562

Opis

Robisz duży remont i postanowiłeś wymienić także większość mebli, które już się nieco zdezelowały? Chciałbyś stworzyć bardziej przyjazne domownikom i jednocześnie funkcjonalne, eleganckie wnętrza? Obejrzyj w takim razie designerskie meble włoskie na stronie sklep.akademiaarchitektury.pl, a z pewnością będą one dla Ciebie sporą inspiracją, a może nawet zdecydujesz się na któreś z nich. 

Asortyment sklepu obejmuje meble wielu włoskich projektantów stawiających na nowoczesność i komfort. Dlatego wśród materiałów znajdziesz drewno, stal chromowaną, tworzywo sztuczne, a w obiciach mebli zarówno różnorodne tkaniny, jak i eleganckie skóry włoskie. Dla tych, którzy żyją w zgodzie z ekologią, są także sofy i kanapy pokryte skórą ekologiczną, które doskonale imitują naturalną. 

Oferta sklepu obejmuje takie marki jak Maxdivani, My Your, Bonaldo, Gyform i wiele innych, których głównym celem jest dostarczenie klientowi tego, czego oczekuje i stworzenie mu idealnego środowiska do życia i odpoczynku.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)