www.artbemfoto.pl

Akcygraf

Data dodania: 2019-01-10Domena: https://studio.akcygraf.pl/  |  Kontakt: 61 814 26 24  |  Miejscowość: Rumianek  |  Adres: Południowa 8  |  Kod pocztowy: 62-080

Opis

W drukarni Akcygraf z Poznania możliwy jest między innymi druk kalendarzy. Firma ta świadczy swoje usługi niezawodnie już od trzydziestu lat i w tym czasie zdążyła wyrobić sobie opinię całkowicie niezawodnej. 

W ramach proponowanych usług można w tej firmie zamówić różnego rodzaju materiały promocyjne, które stanowić mogą idealną formę reklamy danego przedsiębiorstwa. Można bowiem na nich umieścić rozmaite informacje na temat firmy, a także odpowiedni logotyp, który jednoznacznie kojarzyć się będzie potencjalnym klientom z danym przedsiębiorstwem. 

Na stronie internetowej firmy - którą wszyscy zainteresowani znaleźć mogą pod adresem studio.akcygraf.pl - znajdują się wszelkie niezbędne do ewentualnej współpracy informacje. Tam znaleźć można również konkretne dane kontaktowe do jej przedstawicieli. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)