www.artbemfoto.pl

Asgard - wycieczki do Islandii

Data dodania: 2019-02-25Domena: https://www.wycieczkidoislandii.com/  |  Kontakt: 00354 7775995  |  Miejscowość: Reykjavík  |  Adres: 0 0  |  Kod pocztowy: 10-115

Opis

Godne odwiedzenia miejsca, które warto zwiedzić, będąc na Islandii, czają się niemalże za każdym rogiem. Turystów zachwyca przede wszystkim obecność gejzerów, gór, malowniczych dolin, gorących rzek, jezior oraz wodospadów. Jest to państwo przyjazne, bezpieczne oraz charakteryzujące się dużą gościnnością. Nic więc dziwnego, że wycieczki do Islandii, organizowane przez Asgard, są tak chętnie wybierane przez wielu Polaków.

 

Miejsce to przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom natury, geologom, fotografom, jak również wszystkim osobom doceniającym piękno przyrody, nietknięte przez rękę człowieka. Dla wielbicieli ekstremalnych wrażeń przygotowano wycieczki po lodowcach pod okiem doświadczonych instruktorów. Ciekawą propozycją jest także możliwość zwiedzania wulkanu od środka, czego nie doświadczymy nigdzie indziej na świecie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)