www.artbemfoto.pl

Audytel S. A.

Data dodania: 2019-05-13Domena: https://www.audytel.pl/  |  Kontakt: 22 537 5050  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Ks. I. Skorupki 5  |  Kod pocztowy: 00-546

Opis

Firmy prowadzące szeroko pojętą dystrybucję nieustannie dążą do tego, żeby droga, jaką przebywa towar od producenta do klienta, była jak najkrótsza. Jest to uzasadnione przede wszystkim ekonomicznie, gdyż każdy kolejny etap w dostawach to kolejni pracownicy i kolejne koszty. 

Aby do takich kosztów nie dochodziło, konieczny jest audyt logistyczny. Dzięki niemu specjaliści są w stanie wskazać najbardziej optymalny łańcuch dostaw, ilość pracowników oraz czas ich pracy. 

Usługi audytorskie oferuje między innymi firma Audytel, która ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów sprawdzających. Są to analizy dla małych firm oraz dużych przedsiębiorstw. Audyty kończyły się zarówno raportami, jak i intensywnymi pracami projektowymi, które zostały zlecone natychmiast po zakończeniu prac audytorskich. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)