www.artbemfoto.pl

Bedlayn

Data dodania: 2017-09-28Domena: https://bedlayn.pl/  |  Kontakt: 506 422 601  |  Miejscowość: Komarów  |  Adres: Janówka Wschodnia 10  |  Kod pocztowy: 22-435

Opis

Bedlayn to polski producent łóżek dla dzieci i młodzieży. Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej sprawia, że oferta firmy jest idealna dla klientów oczekujących profesjonalnego wykonania i rzetelnej obsługi. Znajomość fachu pozwala przedsiębiorstwu prowadzić produkcję na wysokim poziomie, dbając jednocześnie o jakość i estetykę wykonania.

Asortyment firmy dostępny jest na stronie bedlayn.pl. Bedlayn oferuje łóżka młodzieżowe i dziecięce o różnych wymiarach i modelach. Produkty prezentowane w sklepie wyróżniają się stylowymi projektami. Kolorystyka dobrana jest odpowiednio do sugerowanego wieku. W przypadku łóżek młodzieżowych dominują kolory uniwersalne, takie jak brąz lub biel. Dzięki temu będą idealnym umeblowaniem w pokoju nastolatka.

Wszystkie łóżka Bedlayn wykonane są z solidnego drewna olchowego, które zapewniają trwałość produktu. Wybór firmy Bedlayn to gwarancja satysfakcji!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)