www.artbemfoto.pl

Biuro Rachunkowe Anna Jezierska-Kuźma

Data dodania: 2017-11-10Domena: http://ksiegowosctrojmiasto.com.pl  |  Kontakt: 662-048-250  |  Miejscowość: Gdańsk  |  Adres: Władysława Jagiełły 1  |  Kod pocztowy: 80-180

Opis

Firmowe kadry, bazy danych ewidencji godzin pracy, księgi handlowe oraz przychodów i rozchodów, to zadania, z jakimi mierzyć się muszą właściciele firm. Warto jednak pamiętać, że zamiast zajmować się trudnymi sprawami samemu, warto oddać je w ręce specjalistów, którzy z księgowością są za pan brat! 

W Gdańsku księgowość na najwyższym poziomie świadczy Biuro Rachunkowe Anna Jezierska, które na swoim koncie posiada już liczne małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Co więcej, prócz długoletniego doświadczenia pochwalić się oni mogą szerokim zakresem usług księgowości - zajmują się oni kadrami, ZUSE-em, PIT-ami, księgami handlowymi, przychodów i rozchodów, a nawet sporządzaniem baz danych ewidencji czasu pracy czy płac. Profesjonalne usług, wysoka jakość obsługi i terminowość to największe atuty trójmiejskiego biura rachunkowego, które wyróżnia się na tle innych tego typu. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)