www.artbemfoto.pl

BOHO-Art

Data dodania: 2018-12-27Domena: https://boho-art.pl/  |  Kontakt: 795 084 022  |  Miejscowość: Rzeszów  |  Adres: Boya-Żeleńskiego 12  |  Kod pocztowy: 35-001

Opis

Interesują Cię stare meble, które rzeczywiście pochodzą z dawnych epok i jesteś gotów dać za nie sporo, aby je móc postawić w sypialni, salonie czy gabinecie? Piękne meble odnowione oferuje sklep ze strony boho-art.pl, który należy do firmy trudniącej się nie tylko renowacją mebli z różnych epok, ale także tworzeniem sprzętów stylizowanych na stare sprzęty. Skoro jednak zależy Ci na meblach odnowionych, odezwij się do pracowników sklepu, którzy na pewno będą w stanie zaproponować Ci zarówno meble w stylu vintage, rustykalnym, antycznym, jak i Boulle.

Nawet mocno zniszczone meble z minionych czasów zdolni artyści zatrudnieni w tej firmie są w stanie zrobić naprawdę piękne sprzęty, uzupełniając ubytki i maskując rysy. Wszystkie oferowane przez nich sprzęty są legalnie wprowadzone na rynek i charakteryzują się nie tylko ponadprzeciętną urodą, ale także wyjątkowością i każdemu pomieszczeniu w domu mogą nadać szczególnego, wyjątkowego klimatu. Zajrzyj zatem na podaną stronę i przeszukaj asortyment, a z pewnością spodoba Ci się któryś z oferowanych sprzętów.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)