www.artbemfoto.pl

Box Gold

Data dodania: 2019-04-01Domena: https://www.boxgold2018.pl/  |  Kontakt: 733657032  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Zwycięska 18b  |  Kod pocztowy: 53-033

Opis

Ważnym atrybutem kobiecej garderoby jest torebka, bez której wiele pań praktycznie nigdy nie opuszcza domu. Sklepy są pełne różnorodnych fasonów, jednak oprócz wyglądu produktu, warto zwrócić uwagę na jego jakość.

Solidne i eleganckie torby z eko skóry oferuje firma z Wrocławia, Box Gold. W jej katalogu zebrano najciekawsze fasony, które doskonale wpisują się w aktualne trendy. Jednak zakupy w tym sklepie są dostępne nie tylko dla mieszkanek Wrocławia, każdy produkt można nabyć przez internet, odwiedzając stronę firmy. W asortymencie znalazły się również gustowne plecaki, które wykonano z dobrej gatunkowo skóry ekologicznej. W przypadku zakupów przez internet trzeba do ceny produktu doliczyć koszt dostawy, wynoszący tylko 15 złotych. Przesyłki nadawane są ekspresowo, dlatego na towar czeka się tylko kilka dni.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)