www.artbemfoto.pl

Butik-Kesi

Data dodania: 2017-09-15Domena: https://butik-kesi.pl/  |  Kontakt: 422072665  |  Miejscowość: Ksawerów  |  Adres: Sadowa 3  |  Kod pocztowy: 95-054

Opis

Żółty to niezwykle optymistyczny kolor, nasuwający skojarzenia ze słońcem, piaskiem lub żonkilami. Wszystkie Panie, szukające dla siebie żółtej spódniczki, mogą ją znaleźć na przykład na stronie sklepu internetowego butik-kesi.pl.

Żółta spódniczka, utrzymana w nieco zapomnianym już stylu lambadówki, jest uszyta wysokiej jakości bawełny. Z tyłu spódniczki umieszczono zapięcie na suwak. Będzie to z pewnością ubiór, którym zainteresują się młode i pewne siebie kobiety, które lubią chwalić się pięknem swoich nóg. Ten sam fason jest dostępny także w wielu innych kolorach.

Zakupy w sklepie internetowym butik-kesi.pl to coś specjalnie dla poszukiwaczek niedrogiej, lecz znakomicie prezentującej się odzieży. Marka Kesi ma za sobą piętnaście lat doświadczeń na rynku, co owocuje optymalnym dostosowaniem oferty do potrzeb wszystkich klientek.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)