www.artbemfoto.pl

Ceglana Ściana

Data dodania: 2018-01-09Domena: https://ceglana-sciana.pl  |  Kontakt: +48 730 920 420  |  Miejscowość: Żyrardów Polska  |  Adres: Choińskiego 2  |  Kod pocztowy: 96-300

Opis

Ściany w Twoim domu/mieszkaniu wcale nie muszą być pokryte farbą, tapetą czy też kafelkami. Coraz częściej sięgamy po niestandardowe rozwiązania. Jeżeli i Ty nie lubisz nudy, a wręcz kochasz wszystko to, co odważne i inne, zapoznaj się z ofertą firmy Ceglana Ściana. Znajdziesz tutaj m.in. płytki wykonane z cegieł, które kiedyś stanowiły część jakiegoś budynku. Po rozbiórce natomiast wciąż nadawały się do użytku. Ze względu na to, iż były w bardzo dobrym stanie, Ceglana Ściana postanowiła dać im nowe życie, czyszcząc i tnąc je na płytki.

Beton architektoniczny firma spod Warszawy oferuje wszystkim tym osobom, które pragną uzyskać rewelacyjne efekty podczas aranżacji wnętrz.

Ceglana Ściana prowadzi również sprzedaż internetową. Jej sklep online dostępny jest na stronie ceglana-sciana.pl. Możesz w nim zakupić nie tylko ww. materiały, ale także gipsy, kleje, fugi i impregnaty.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)