www.artbemfoto.pl

e-Lawenda.pl

Data dodania: 2019-01-08Domena: http://www.e-lawenda.pl/  |  Kontakt: 514813897  |  Miejscowość: Stargard  |  Adres: Bydgoska 48  |  Kod pocztowy: 73-110

Opis

Piękny zapach unoszący się w pomieszczeniu, potrafi wprawić w cudowny i błogi nastrój. Wbrew pozorom, to bardzo istotne, jakie aromaty unoszą się, chociażby, w domu. W pachnącym pokoju, czas płynie o wiele przyjemniej. 

Aby zapewnić sobie cudne zapachy, warto pochylić się nad ofertą sklepu internetowego, e-lawenda.pl, który w swym asortymencie posiada bogaty wybór świec i wosków, w tym też naprawdę duże świece zapachowe.

Są to świece, które ważą ponad pół kilograma i posiadają dwa knoty, pozwalające na szybsze rozpuszczanie się wosku, a co za tym idzie, intensywniejsze wydzielanie aromatów. Producent zapewnia, iż ten rodzaj świec płonie nawet do stu godzin. Jest to zatem produkt niezwykle wydajny. Jego cena, to około stu złotych. Warto przyjrzeć się dostępnym zapachom i wybrać idealny dla siebie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)