www.artbemfoto.pl

EuroExpert Szczecin

Data dodania: 2018-03-21Domena: http://euroexpert.szczecin.pl  |  Kontakt: 603 630 589  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Władysława Łokietka 13  |  Kod pocztowy: 70-255

Opis

Jeśli szukasz firmy, która pomoże uzyskać większą wartość odszkodowania w Szczecinie, w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC lub ubezpieczenia dodatkowego AC, sprawdź ofertę na EuroExpert.Szczecin.pl. Pod wskazanym adresem znajdziesz dokładny wykaz usług firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu odszkodowań od ubezpieczycieli, w wycenie pojazdów, wycenie szkód majątkowych i osobowych, wycenie kosztów naprawy uszkodzonych samochodów, a także w załatwianiu formalności związanych z holowaniem uszkodzonego auta czy wynajmem samochodu zastępczego.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy EuroExpert, możesz powierzyć jej prowadzenie całego postępowania związanego z walką o należne Ci odszkodowanie z ubezpieczalni lub wybrać drugą, szybszą opcję i sprzedać jej szkodę. Wykup szkód to specyficzna usługa polegająca na tym, że firma dopłaca do zaniżonej wartości odszkodowania, jakie otrzymałeś od ubezpieczalni, a w zamian przejmuje Twoje roszczenia wobec ubezpieczyciela.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)