www.artbemfoto.pl

Eurofolie.pl

Data dodania: 2018-01-04Domena: http://www.eurofolie.pl/  |  Kontakt: 666 111 096  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Karmelkowa 66  |  Kod pocztowy: 52-319

Opis

Bez względu na to, czy prowadzisz amatorską uprawę roślin, czy też profesjonalną, możesz skorzystać z zalet, jakie niosą agrowłókniny brązowa i czarna. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest zahamowanie wzrostu chwastów bez korzystania z herbicydów. Agrowłóknina brązowa ma podobne właściwości do czarnej. Brązowa polecana jest osobom, dla których ważne są walory estetyczne. Ze względu na fakt, iż nadaje się do przysypania jej korą, staje się ona mniej widoczna.

Agrowłóknina do ściółkowania nie tylko chroni rośliny przed chwastami, ale też zapewnia im odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju. Wpływa też na zwiększenie ich wytrzymałości.

Obie agrowłókniny dostępne w ofercie Eurofolie.pl charakteryzują się gramaturą 50 g. Firma ta prowadzi sprzedaż online, co umożliwia zamówienie towaru z dostawą do domu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)