www.artbemfoto.pl

Falesia Systemy Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-06-03Domena: http://www.falesia.eu/  |  Kontakt: 22 2500700  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Sabały 60  |  Kod pocztowy: 02-174

Opis

Sieci napowietrzne wymagają użycia do ich budowy specjalnie przystosowanego do tego celu sprzętu. Musi on z jednej strony zapewnić sprawną instalację, a z drugiej - zagwarantować bezpieczeństwo podczas montażu i późniejszego funkcjonowania sieci. Profesjonalny stelaż zapasu kabla światłowodowego, przeznaczony do montażu w studzience kanalizacyjnej albo na słupie, można zamówić w dobrej cenie w sklepie Falesia Systemy.

Dostępny w ofercie dostawcy stelaż zapasu został skonstruowany w przemyślany sposób - zapewnia poprawny promień gięcia nadmiaru dla przewodu. Z użyciem tego produktu kable światłowodowe zostaną zainstalowane w sposób trwały i szybki. Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium, które gwarantuje odporność za uderzenia czy innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, które mogą towarzyszyć instalacji czy późniejszemu użytkowaniu. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)