www.artbemfoto.pl

F.H. Cotex-bis s.c.

Data dodania: 2019-05-03Domena: https://ctxsport.com/  |  Kontakt: +48 530 063 730  |  Miejscowość: Iława  |  Adres: Jana III Sobieskiego 1  |  Kod pocztowy: 14-200

Opis

Od dłuższego czasu adidas wprowadza na rynek produkty z linii Originals. Jest to sposób na odświeżenie najbardziej kultowych modeli niemieckiej firmy, które w nowej odsłonie przybliżane są kolejnym pokoleniom fanów marki. Taka decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Widać to szczególnie po takich produktach jak adidas Gazelle, na których temat opinie są wyjątkowo entuzjastyczne. Tryumfalny powrót butów z roku 1968 świadczy, że pewne rozwiązania stylistyczne są ponadczasowe. Wszyscy klienci sklepu CTX Sport mogą przekonać się o tym fakcie na własnych stopach.

Bogata oferta dostępna na stronie ctxsport.com jest wynikiem wieloletniej współpracy dystrybutora z niemieckim koncernem. W związku z tym, w katalogu można znaleźć wiele najnowszych produktów w atrakcyjnych cenach. Do tego, gwarancja oryginalności i satysfakcji - 30 dni na zwrot towaru, błyskawiczna wysyłka, która jest bezpłatna przy zamówieniach powyżej 200 złotych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)