www.artbemfoto.pl

Foto odbicie

Data dodania: 2017-11-07Domena: http://www.foto-odbicie.pl/  |  Kontakt: 692-489-380  |  Miejscowość: Tychy  |  Adres: Paprocańska 47  |  Kod pocztowy: 43-100

Opis

Nie chcesz mieć standardowego materiału ze swojego ślubu i zależy Ci na tym, żeby zaskoczyć swoich bliskich czymś zupełnie nowym i niepowtarzalnym? Zamiast więc korzystać ze standardowego filmu ślubnego, możesz wybrać reportaż ślubny, który na Śląsku zostanie przygotowany w całkowicie profesjonalny sposób. Będzie to forma krótkiego filmu, który w rzeczywiście reportażowy sposób przedstawi wszystkie najważniejsze wydarzenia z tego dnia i nie będzie dłużył się w nieskończoność.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, koniecznie zajrzyj na stronę foto-odbicie.pl, gdzie znajdują się informacje o firmie, która zajmuje się przygotowywaniem takiego reportażu. Możesz zapoznać się z przykładowymi pracami i cennikiem, który umożliwi Ci podjęcie decyzji na temat tego, że chcesz skorzystać właśnie z takiej możliwości dla upamiętnienia tego ważnego dnia. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)