www.artbemfoto.pl

Gabinet stomatologiczny Estetic Dental

Data dodania: 2018-04-21Domena: https://esteticdental.com.pl/  |  Kontakt: 606 927 522  |  Miejscowość: Kielce  |  Adres: Zagórska 15  |  Kod pocztowy: 25-338

Opis

To, jak wygląda uzębienie, przekłada się na nasze zadowolenie. Dlatego też warto zadbać o to, by wizyty u lekarza dentysty były regularne. W przypadku wielu zmian w zębach nie da się ich zobaczyć gołym okiem. Dlatego też wizyta kontrolna pozwala rzetelnie ocenić, w jakim dokładnie stanie jest uzębienie. Na stronie esteticdental.com.pl można znaleźć ofertę, która została przygotowana przez jeden z gabinetów stomatologicznych w Kielcach. Oferuje ona leczenie ortodontyczne, a także zachowawcze. Co ważne zajmuje się również małymi dziećmi. To ważne, aby stres dziecka był możliwie zminimalizowany.

Wspomniana klinika stomatologiczna w Kielcach zajmuje się również wykonywaniem koron ceramiczno-porcelanowych, a także tych, które są całoceramiczne. Oferowane są tam też zabiegi wybielania, które sprawią, że zęby odzyskają swoją dawną biel.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)