www.artbemfoto.pl

Galeria Stolarki

Data dodania: 2019-04-17Domena: http://galeriastolarki.pl/  |  Kontakt: 91 460 26 01  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Harnasiów 40  |  Kod pocztowy: 71-018

Opis

Okna, drzwi, brama to jedne z najważniejszych elementów, które trzeba wybrać podczas budowy domu. Warto postawić na zaufane marki, których produkty odznaczają się wysoką jakością i najnowocześniejszymi technologiami. Okna w Szczecinie oferuje firma Galeria Stolarki. Jest to dystrybutor stolarki takich marek jak Veka, Urzędowski, Aluprof.

W ofercie firmy każdy inwestor znajdzie rozwiązania idealne do swoich wymagań. Produkty idealnie sprawdzą się zarówno w tradycyjnych budynkach, jak i tych bardziej nowoczesnych. Można wybierać spośród okien wykonanych z PCV, aluminium, drewna. Niezdecydowanym klientom pomocą i doradztwem służą profesjonalni pracownicy. Oprócz okien w firmie można zamówić też rolety elewacyjne, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, tarasowe, a także bramy segmentowe. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z przedstawicielami firmy.

 DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)