www.artbemfoto.pl

Hemp Center sp z o.o.

Data dodania: 2017-12-21Domena: https://konopieizdrowie.pl/  |  Kontakt: 693 309 503  |  Miejscowość: Chorzów  |  Adres: Katowicka 154B  |  Kod pocztowy: 41-500

Opis

Chorzowskie przedsiębiorstwo Hemp Center to sprawdzony przez duże grono klientów dostawca bardzo wielu produktów, bogatych w niezwykle korzystnie wpływający na ludzki organizm kannabinoid – w skrócie CBD, pochodzących z legalnych odmian rośliny, jaką są konopie.

Szczególną popularnością wśród kupujących cieszą się olejki zawierające CBD. Jest to rewelacyjny środek o działaniu uspokajającym oraz przeciwbólowym. Jak twierdzą osoby stosujące go regularnie – doskonałe wpływa na bezsenność.

Hemp Center rozprowadza swój asortyment korzystając przede wszystkim z pośrednictwa internetu – firma prowadzi bardzo bogato zaopatrzony sklep internetowy Konopie i Zdrowie, który można znaleźć na stronie: konopieizdrowie.pl.

Cały zespół pracowników Hemp Center stawia sobie za punkt honoru jak najlepsze podejście do każdego ze zleceń – zarówno tych mniejszych rozmiarów, jak i hurtowych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)