www.artbemfoto.pl

HIGHER

Data dodania: 2017-12-28Domena: https://alusystems.pl/  |  Kontakt: 74 857 03 39  |  Miejscowość: Żarów  |  Adres: Armii Krajowej 74  |  Kod pocztowy: 5-813

Opis

Choć w naszych hipermarketach można znaleźć drabiny, których cena waha się w okolicach 100 PLN – lepiej omijajmy szerokim łukiem taką produkcję (pochodzącą zwykle z azjatyckich fabryk). Jeżeli interesuje nas drabina, która posłuży nieco dłużej, musimy liczyć się z większym wydatkiem.

Wśród wielu dostawców drabin, nie wolno pominąć marki KRAUSE. W ofercie tego niemieckiego producenta można znaleźć także linię wyrobów, o przeznaczeniu mniej profesjonalnym – czyli produkty Corda, które KRAUSE adresuje przede wszystkim dla osób, planujących domowe prace.

Obowiązkowym miejscem do odwiedzenia w zasobach sieci WWW dla wszystkich, którzy planują kupno towarów KRAUSE – jest sklep internetowy alusystems.pl. Jest to inicjatywa przedsiębiorstwa HIGHER, które specjalizuje się właśnie w dystrybucji wyrobów KRAUSE na terenie Polski.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)