www.artbemfoto.pl

IDEADECO

Data dodania: 2017-10-08Domena: http://www.ideadeco.pl/  |  Kontakt: +48 782 177 940  |  Miejscowość: Łódź  |  Adres: Nawrot 59  |  Kod pocztowy: 90-018

Opis

 

Twoje meble wyeksploatowały się? Marzysz o tym, by wymienić je na nowsze, bardziej nowoczesne? Jednak Twój budżet jest nieco ograniczony i szukasz solidnego ale sprawdzonego rozwiązania? Współcześnie istnieje wiele sposobów na zmianę klimatu i charakteru wnętrza. Jednym z nich jest nadanie nowego wyglądu i świeżości zużytym meblom dzięki zmianie obicia. To doskonały sposób, aby zachować swoje ulubione fotele czy sofy i podarować im nowe życie!

Ideadeco to sklep z materiałami obiciowymi w Łodzi, który przemieni Twoje zabytkowe meble w świeże, urozmaicone pod względem designu elementy. Tkaniny, które używane są do obić mebli, to produkty najwyższej jakości, subtelne w dotyku oraz bogato zdobione. Dodają blasku nawet najbardziej zużytym meblom! Aranżując pomieszczenie na nowoczesne, ale nadal klasyczne, zyskasz nie tylko pewność, że odpoczną tu wszyscy domownicy, ale również gwarancję tego, że Wasze meble będą z Wami przez kolejne, długie lata! Pod adresem ideadeco.pl znajduje się aktualna oferta firmy!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)