www.artbemfoto.pl

Instal-Marco Zdzisław Przydanek

Data dodania: 2017-10-16Domena: https://dobry-hydraulik.com  |  Kontakt: +48605045522  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Głogowska 120  |  Kod pocztowy: 60-243

Opis

Szukasz dobrego hydraulika? Postaw na Instal-Marco! Przedsiębiorstwo jest renomowaną firmą, która zajmuje się naprawą i konserwacją instalacji gazowych, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, a także centralnego ogrzewania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na terenie Poznania i okolic firma w profesjonalny sposób wykona zlecone jej zadanie, mając na celu najwyższą satysfakcję klienta. Instal-Marco obsługuje zarówno firmy, jak i klientów prywatnych.

Firma świadczy szeroki zakres usług. Przeprowadzi m.in. profesjonalne udrożnienie kanalizacji w Poznaniu i jego okolicznych miejscowości. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi może to uczynić w szybki i precyzyjny sposób. W zależności od potrzeby Instal-Marco wykonuje udrażnianie mechaniczne i ciśnieniowe. By dowiedzieć się więcej o usłudze, warto odwiedzić stronę dobry-hydraulik.com.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)