www.artbemfoto.pl

Izolacje natryskowe Izolacje.com

Data dodania: 2018-06-22Domena: http://izolacje.com/  |  Kontakt: 602523100  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Trakt Lubelski 233  |  Kod pocztowy: 04-667

Opis

Budując nowy dom, zawsze chcemy, aby był on energooszczędny oraz bezpieczny. Bardzo nowoczesnym sposobem na zmniejszenie rachunków za C.O. są izolacje natryskowe. W Warszawie ma swoją siedzibę firma Izolacje.com, która wykonuje trwałe i skuteczne izolacje natryskowe pianą poliuretanową. Rekomendowana firma wykonuje takie prace nawet w trudno dostępnych miejscach, dlatego też tak bardzo popularną usługą jest ocieplanie poddaszy taką pianką.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą koniecznie skontaktuj się z pracownikiem rekomendowanej firmy, który dokładnie przestawi Ci zakres usług, a w razie jakichkolwiek wątpliwości odpowie na wszystkie pytania.

Warto dodać, że w ofercie firmy są też usługi termowizyjne, polegające na tym, że za pomocą kamery termowizyjne można sprawdzić izolacyjność budynku i zarejestrować miejsca z wadami termicznymi, żeby móc je w miarę możliwości szybko usunąć.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)