www.artbemfoto.pl

Kaczucha

Data dodania: 2018-09-12Domena: https://www.kaczucha.pl/  |  Kontakt: 91 43 90 471  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Konopnickiej 59  |  Kod pocztowy: 71-221

Opis

Jeżeli masz jakiekolwiek marzenia dotyczące wyglądu łazienki, przy okazji jej remontu możesz je zrealizować. Pomoże Ci w tym sklep internetowy Kaczucha.pl. W jego ofercie znajdziesz wyposażenie typu wanny, zestawy prysznicowe, kabiny, brodziki, grzejniki, meble, miski WC, syfony i nie tylko. Tutaj nabędziesz również dodatki łazienkowe, np. mydelniczki, wieszaki na ręczniki, suszarki do rąk, lustra, kosze na śmieci, siedziska i poręcze prysznicowe.

Wanna wolnostojąca to propozycja dla osób, dla których łazienka to nie tylko miejsce, gdzie można załatwić potrzeby fizjologiczne i umyć się, ale także wnętrze, które ma zachwycać przemyślanym i wyjątkowym designem. Na szczególną uwagę zasługuje model retro w oplocie metalowym. Ta wanna prezentuje się wyjątkowo, o czym będziesz mógł się przekonać, jeśli zdecydujesz się odwiedzić stronę sklepu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)