www.artbemfoto.pl

K&EviTrans

Data dodania: 2017-12-26Domena: http://anglia-kevitrans.pl/  |  Kontakt: 505-616-733  |  Miejscowość: Żyrardów  |  Adres: Plac Jana Pawła II 5  |  Kod pocztowy: 96-300

Opis

Interesuje cię sprawny i fachowy transport na trasie Polska Anglia czy Anglia Polska? Zależy ci na tym, by usługa została zrealizowana w ciągu kilku dni? Musisz przetransportować cenne przedmioty i zależy ci na tym, by powierzyć je osobom godnym zaufania? Chcesz przewieźć z Polski do Anglii fortepian, motocykl lub quad? A może potrzebujesz transportu dla zwierzaka domowego, na przykład, kota, psa, kanarka, królika czy chomika? Na stronie anglia-kevitrans.pl możesz zapoznać się z ofertą firmy KeviTrans.

Przedsiębiorstwo z powodzeniem przewozi materiały budowlane, na przykład drzwi, kafelki. Klient może zlecić firmie transport mebli, także tych o dużych gabarytach. Wypada nadmienić, że usługa obejmuje bezpłatną pomoc przy załadunku i rozładunku. Terminowość to znak rozpoznawczy przedsiębiorstwa, którego oferta dedykowana jest nie tylko klientom prywatnym, ale także firmom.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)