www.artbemfoto.pl

KORK.PL

Data dodania: 2018-10-05Domena: https://korkowy.pl/  |  Kontakt: 61 278 78 77  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Jeleniogórska 1  |  Kod pocztowy: 60-179

Opis

Tablice wykonane z korka kojarzą się najczęściej z zawieszonymi nad biurkiem tabliczkami po wielu przejściach. Trzeba przyznać, że tańsze wersje tablic nie wytrzymują próby czasu i po kilku miesiącach użytkowania nadają się po prostu do wyrzucenia. Powstają dziury, które są nieestetyczne, a korek zaczyna się rozpadać. Zupełnie inaczej działają tablice, które są dostępne w sklepie Korkowy.pl, które są zaliczane do najlepszych na rynku.

Tablica korkowa na ścianę, którą można kupić w prezentowanym sklepie będzie służyła swojemu użytkownikowi przez lata. Poszczególne warstwy korka są ze sobą spajane przy użyciu odpowiednich komponentów co pozwala uzyskać efekt trwałości i solidności. W sklepie można kupić zarówno tablice z ramkami, jak i bez. W tym drugim przypadku są one zwykle naklejane bezpośrednio na ścianę. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)