www.artbemfoto.pl

Korner Spółka z o.o.

Data dodania: 2019-02-19Domena: https://www.korner.pl/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Strzałków  |  Adres: Kochanowskiego 2C  |  Kod pocztowy: 97-500

Opis

Wszystkim tym, którzy szukają oryginalnych lecz gustownych pomysłów na aranżację wnętrza mieszkalnego lub biurowego – warto polecić pomysł, jakim jest wykorzystanie paneli dekoracyjnych. Jest to doskonały sposób na uzyskanie dokładnie takiej faktury na ścianie lub większej powierzchni meblowej, jaka najbardziej nam odpowiada. Dawniej stosowano w takich sytuacjach przede wszystkim boazerie, lecz dziś rynek proponuje wiele łatwiejszych w montażu i tańszych rozwiązań.

Produkowane obecnie panele dekoracyjne można pokrywać dowolnym rodzajem farby – nie wpłynie to w żaden niekorzystny sposób na wytrzymałość i trwałość tego materiału. Jednym z wartych bliższego poznania dystrybutorów paneli jest firma Korner.

Założone w 1992 roku przedsiębiorstwo doskonale działa w branży sprzedaży akcesoriów meblowych od samego początku funkcjonowania. Dziś może z dumą poszczycić się naprawdę dużą grupą w pełni zadowolonych i – co ważniejsze – powracających klientów (tak detalicznych, jak i biznesowych).DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)