www.artbemfoto.pl

KRCleaning Katarzyna Rakowska

Data dodania: 2019-05-13Domena: http://www.krcleaning.pl/  |  Kontakt: 516919461  |  Miejscowość: Murowana Goślina  |  Adres: Kreta 7  |  Kod pocztowy: 62-095

Opis

Dlaczego tak istotne jest codzienne sprzątanie miejsca pracy po jej zakończeniu? Chyba każdy pamięta czasy szkolne, kiedy ciężko było się skupić na nauce w pokoju, w którym panował bałagan. Nie inaczej jest w przypadku dorosłego życia. Po wejściu do biura trudno byłoby rozpocząć ważne negocjacje telefoniczne lub pisanie skomplikowanej umowy, gdyby wokół panował chaos. Rozlana na biurku kawa z poprzedniego dnia z pewnością odwraca uwagę, przepełniony pojemnik na śmieci irytuje, a zapchana niszczarka do dokumentów uniemożliwia sprawne wykonywanie obowiązków.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krcleaning to profesjonalna firma sprzątająca biura w Warszawie i okolicach, która zajmuje się codziennym utrzymywaniem czystości w obiektach biurowych. Dodatkową usługą jest mycie okien, również na wysokościach.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)