www.artbemfoto.pl

Kuźnia Grafiki

Data dodania: 2019-04-02Domena: https://kuzniagrafiki.pl/  |  Kontakt: 534980580  |  Miejscowość: Parczew  |  Adres: 11 Listopada 60  |  Kod pocztowy: 21-200

Opis

Twoje dziecko uwielbia bajkę i postaci z bajki pt. "Kraina Lodu"? W pokoju chce mieć wszystkie dekoracje związane z tą bajką? Naklejki na ścianę z tym motywem to świetny pomysł na urozmaicenie wystroju pokoju dziecka. Tego typu ozdoby charakteryzują się tym, że są proste w obsłudze, przystępne cenowo i efektowne. Dzięki nim wystrój w  pokoju dziecka możesz zmieniać w zależności od potrzeb i aktualnych trendów oraz pasji syna lub córki.

Spraw więc swojemu dziecku radość. W sklepie Kuźnia Grafiki dostępne są naklejki z postaciami z tej bajki:https://kuzniagrafiki.pl/pl/p/Kraina-lodu-140/2202. Każda mała księżniczka będzie zauroczona taką dekoracją w swoim pokoju. Naklejki są wykonane metodą ploterową z wysokiej jakości folii matowej firmy ORACAL. Firma daje możliwość dowolnej modyfikacji naklejek. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)