www.artbemfoto.pl

LTD Solutions

Data dodania: 2018-02-28Domena: https://ltd-solutions.pl/  |  Kontakt: +48666303520  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Szamotulska 40  |  Kod pocztowy: 60-366

Opis

Jeśli ostatnimi czasy przeglądasz ogłoszenia typu sprzedam spółkę z o.o. z historią, warto, abyś odwiedził stronę jednej z kancelarii finansowych ltd-solutions.pl i zapoznał się z jej aktualną ofertą. To kancelaria, która oferuje polskie i zagraniczne gotowe spółki z o.o., które pozwalają szybko i sprawnie rozpocząć działalność gospodarczą. Kupując gotową spółkę, można rozpocząć działalność praktycznie w ciągu jednego dnia.

Ponadto LTD Solutions zajmuje się również świadczeniem pomocy w zakresie rejestracji spółek w Polsce i za granicą. W Polsce spółka powinna zostać zgłoszona do urzędu skarbowego i sądu rejestrowego. Jeśli zależy Ci na tym, aby formalności zostały załatwione sprawnie, skontaktuj się ze specjalistami z tej firmy. Firma posiada w swojej ofercie również usługę wirtualnego biura, która pozwala obniżyć koszty nowo założonej firmy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)