www.artbemfoto.pl

MS Auto Car

Data dodania: 2017-12-27Domena: http://msauto-car.pl/  |  Kontakt: 796-725-720  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Okólna 38  |  Kod pocztowy: 61-315

Opis

Chcesz sprzedać swoje auto? Skup aut w Swarzędzu daje Ci taką możliwość. Jest to jedna z miejscowości, na terenie której działa firma MS Auto Car. Firma ta zajmuje się profesjonalnym skupowaniem samochodów. Pracownik przyjeżdża do klienta, dokonuje wyceny i podpisuje umowę. Kilkadziesiąt minut i sprawa załatwiona. Idealne rozwiązanie dla właścicieli samochodów powypadkowych. Również możesz skorzystać z tej opcji, jeśli chcesz swoje auto zezłomować. Z zasady złomowane są w firmie auta powyżej 15 lat. 

Na stronie msauto-car.pl znajdziesz listę marek. To ich auta są skupowane przez firmę MS Auto Car. Również na stronie dostępny jest numer telefonu, pod który należy zadzwonić, by umówić się z pracownikiem. Samochody, które skupowane są przez tą firmę to: dostawcze, osobowe, ciężarowe, poleasingowe czy powypadkowe. Nie liczy się stan techniczny - jedynie wiek samochodu odgrywa ważną rolę. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)