www.artbemfoto.pl

MultiClean Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Data dodania: 2017-11-09Domena: https://multiclean.pl/  |  Kontakt: +48 695 877 177  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Polska 114  |  Kod pocztowy: 60-401

Opis

Jeżeli szukasz maty, która będzie spełniania funkcję nie tylko użyteczną, ale także marketingową, koniecznie zapoznaj się z ofertą MultiClean. Firma ta oferuje wysokiej jakości maty z LOGO wykonane z High Twist Nylon. Jest to włókno, które zatrzymuje wilgoć i brud z podeszwy buta, pozwalając w ten sposób na ograniczenie wprowadzania zanieczyszczeń do pomieszczeń. Mata z LOGO to również wizualnie atrakcyjne rozwiązanie.

Mata ta nie przesuwa się, gdyż świetnie przylega do podłoża. Można ją umieścić m.in. przed wejściem do pomieszczeń, w recepcji, gabinecie, sali konferencyjnej, sekretariacie, windzie, a zatem wszędzie tam, gdzie bardzo często przechodzą klienci, goście itp.

Osoby zainteresowane ich zakupem, mogą wybierać spośród wielu różnych kolorów, a także rozmiarów. Istnieje możliwość zakupu maty  o wymiarach niestandardowych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)