www.artbemfoto.pl

Oaza Bus

Data dodania: 2017-11-20Domena: http://oazabus.pl/  |  Kontakt: 883 99 70 70  |  Miejscowość: Choceń  |  Adres: Ługowiska 1  |  Kod pocztowy: 87-850

Opis

Szukasz przewoźnika, który dysponuje nowoczesnymi autokarami i busami oraz wykwalifikowaną kadrą kierowców? Sprawdź ofertę OazaBus. Firma wynajmuje komfortowe pojazdy, prowadzone przez doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie zawiozą Cię do celu.

OazaBus organizuje m.in. wyjazdy pielgrzymkowe z Włocławka. Jedną z popularnych tras wśród klientów firmy są wyjazdy do Lichenia. OazaBus obsługuje również wycieczki wykraczające poza województwo kujawsko-pomorskie. Wygodne i przestrzenne wnętrza autokarów i busów sprawiają, że nawet najdalsza podróż okazuje się przyjemna.

Wszelkie informacje o ofercie firmy znajdziesz na stronie oazabus.pl. Wybór usług świadczonych przez OazaBus to gwarancja wygody i bezpieczeństwa. Jednocześnie przedsiębiorstwo dba o przystępne ceny przejazdów, by z oferty firmy mógł skorzystać każdy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)