www.artbemfoto.pl

ONYX s.c.

Data dodania: 2018-12-12Domena: http://www.poznan.onyxmarmury.pl/  |  Kontakt: 693 700 680  |  Miejscowość: Żegowo  |  Adres: Żegowo 8a  |  Kod pocztowy: 64-320

Opis

Klienci, których interesują schody wewnętrzne z kamienia, powinni zapoznać się niezwłocznie z usługami, jakie proponuje firma o nazwie Onyx. Specjalizuje się ona bowiem w tworzeniu różnego rodzaju produktów z trwałego kamienia - marmuru bądź granitu. W żadnym eleganckim domu nie może zabraknąć marmurowych schodów, które z pewnością uatrakcyjnią każde wnętrze.

Opisywana firma, która świadczy takie usługi zatrudnia jedynie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy chętnie doradzą zakup odpowiedniego produktu, a także zajmą się całym żmudnym procesem montowania zakupionych wyrobów.

Na stronie internetowej firmy - która dostępna jest pod adresem poznan.onyxmarmury.pl - dostępna jest galeria gotowych już schodów, która można na spokojnie przejrzeć. Zamieszczone są tam również dane kontaktowe do tej firmy. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)