www.artbemfoto.pl

PBA Group Aleksandra Szmidt

Data dodania: 2018-01-19Domena: http://www.pbahorsestransport.eu  |  Kontakt: 535 360 318  |  Miejscowość: Łódź  |  Adres: Gandhiego 24  |  Kod pocztowy: 91-015

Opis

Profesjonalna firma PBA Horse's Transport specjalizuje się w bezpiecznym przewożeniu koni na różnych trasach w Polsce, a także poza jej granicami. Tzw. PKS dla koni to propozycja dla tych wszystkich, którzy posiadają własne konie, ale z różnych względów nie są w stanie samodzielnie dowieźć ich w docelowe miejsce.

Transport koni z Warszawy do innych miejscowości w Polsce i za granicą odbywa się specjalnie przeznaczonymi do tego celu pojazdami, które spełniają wszelkie obowiązujące w Unii Europejskiej wymagania formalne. Certyfikowany sprzęt do przewozu koni jest obsługiwany przez doświadczonych kierowców i konwojentów, którzy starają się zapewnić swoim czworonożnym pasażerom maksimum komfortu i spokoju. Podczas podróży zwracają baczną uwagę na takie kwestie, jak: pojenie, temperatura w przedziale dla koni oraz odpowiednio długi czas na odpoczynek.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)