www.artbemfoto.pl

Pizzeria Pan & Cake

Data dodania: 2017-10-17Domena: https://www.pizzapancake.pl  |  Kontakt: 885 4 2222 4  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Piltza 43  |  Kod pocztowy: 30-392

Opis

Czasami trudno jest znaleźć dobrą pizzerię, w której znajdziesz dokładnie taką pizzę, jaką lubisz najbardziej. Ale nie jest to też problem nie do rozwiązania, bo przecież istnieje wiele miejsc, w których czekają na Ciebie najlepsze rodzaje pizz, które tylko sobie wymarzysz. Jeśli więc interesuje Cię pizza na Ruczaju w Krakowie, możesz zdecydować się na wiele różnych opcji, dzięki którym znacznie sprawniej pójdzie Ci składanie zamówień na taką pizzę, jaką najbardziej lubisz. 

Po więcej informacji o działaniu tej restauracji sięgnij na stronę pizzapancake.pl, gdzie znajdziesz nie tylko menu i ceny, ale też dane kontaktowe, jeśli zdecydujesz się na to, żeby składać zamówienie na dostawę pizzy do domu. Czy można znaleźć lepszy sposób na to, żeby cieszyć się w domu pizzą tak wysokiej jakości i to z miejsca polecanego przez klientów? DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)