www.artbemfoto.pl

Pretty Little Weddings

Data dodania: 2018-12-25Domena: https://prettylittleweddings.pl  |  Kontakt: 606225630  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Augustyna Szamarzewskiego 44b  |  Kod pocztowy: 60-552

Opis

Fachowa pomoc w zaplanowaniu idealnej uroczystości weselnej? Wystarczy skorzystać z usług Pretty Little Weddings, by mieć pewność, że wszystko zostanie zorganizowane na najwyższym  poziomie, a przyjęcie na zawsze pozostanie w pamięci nowożeńców i gości. Konsultant ślubny z Poznania udzieli Młodej Parze wsparcia na każdym etapie - poczynając od wstępnych ustaleń i planowania budżetu, a kończąc na czuwaniu nad przebiegiem wydarzenia bezpośrednio w dniu ślubu. 

Decydując się na pomoc profesjonalnego wedding plannera, przyszła Młoda Para może zaoszczędzić  dużo czasu i nerwów. Konsultant przejmie sporą część mało przyjemnych obowiązków i doprowadzi przedsięwzięcie do szczęśliwego finału. Dzięki jego wsparciu ten wyjątkowy dzień przejdzie najśmielsze oczekiwania nowożeńców i będzie miał bajkowy charakter. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)