www.artbemfoto.pl

Profesmeb

Data dodania: 2017-10-29Domena: http://www.profesmeb.pl/  |  Kontakt: 503-513-333  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Garbary 95B  |  Kod pocztowy: 61-757

Opis

Warsztat jest miejscem, który potrzebuje odpowiedniego wyposażenia o praktycznych zastosowaniach. Poszukując mebli do warsztatu najwyżej jakości o dużej funkcjonalności odwiedź sklep internetowy profesmeb.pl, w których znajdziesz bogaty wybór mebli dedykowanych nie tylko profesjonalistom, ale także osobom majsterkującym dla przyjemności. Tym, co wyróżnia ich ofertę asortymentową to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, przekładające się na jakość i efektywność pracy.

W sklepie znajdziecie praktyczne stoły warsztatowe, wykonane z solidnej blachy stalowej, której blaty zostały wykonane ze sklejki liściastej. Każdy model dostarczany jest do klienta w częściach umożliwiając mu łatwy i szybki montaż stołu. W zależności od potrzeb i wymagań dostępne są także stoły warsztatowe na kółkach, z drzwiami zamykanymi zamkiem cylindrycznym oraz z wysuwanymi szufladami.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)