www.artbemfoto.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

Data dodania: 2018-11-19Domena: https://abcmosty.pl/  |  Kontakt: 607 311 470  |  Miejscowość: Mosty  |  Adres: Mosty 5  |  Kod pocztowy: 72-132

Opis

Szukasz dostawcy choinek, który ma ładne i zdrowe drzewka w sprzedaży hurtowej? Na stronie abcmosty.pl znajdziesz przedsiębiorstwo, które już od ponad 20 lat zajmuje się produkcją sadzonek, a także choinek, wśród których znajduje się jodła kaukaska, koreańska i kalifornijska, świerk serbski, kłujący i dobrze wszystkim znany polski świerk pospolity. Cena choinek dostępnych u tego producenta jest bardzo atrakcyjna, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że są to drzewka najwyższej jakości i posiadają znak towarowy Polskie Choinki.

Firma ta od wielu lat sprzedaje choinki detalicznym i hurtowym klientom z Polski i zagranicy. Produkowane tutaj drzewka iglaste mają doskonałą opiekę sporej grupy pracowników, a do ich pielęgnacji wykorzystywane są nowoczesne maszyny, które je nawożą, odchwaszczają i przycinają, aby ich wzrost był równomierny. W ofercie znajdują się także mocne siatki do pakowania choinek, a także donice dla klientów pragnących kupić choinkę w pojemniku. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, odwiedź podaną wyżej stronę, gdzie znajduje się mnóstwo informacji na temat choinek i ich uprawy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)