www.artbemfoto.pl

Przemysław Stachowicz STACHY

Data dodania: 2018-06-28Domena: http://ekstralimuzyna.pl/  |  Kontakt: 600 700 438  |  Miejscowość: Lutomiersk  |  Adres: Tadeusza Kościuszki 23  |  Kod pocztowy: 95-083

Opis

Organizujesz swojej przyjaciółce wieczór panieński? Nie wiesz, jak urozmaicić tę imprezę tak, aby na długo zapadła w pamięć Panny Młodej? Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie - zorganizuj dla niej przejazd limuzyną! Zapewni do doskonałą rozrywkę dla całej ekipy, mnóstwo śmiechu i świetnej zabawy!

Wynajem limuzyny wcale nie jest tak kosztowny, jak mogłoby się wydawać. Prezentujemy firmę Ekstra Limuzyna, która proponuje 

limuzynę w Łodzi w konkurencyjnej cenie. Cena zaczyna się od 800 zł, jedna godzina natomiast wynosi 300 zł - przy wynajmie na 2 godziny koszt spada do 200 zł/h. Podczas wynajmowania limuzyny na ślub, w cenie jest przybranie samochodu stucznymi kwiatami oraz tablice "Młoda Para" lub "Nowożeńcy".

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę ekstralimuzyna.pl - tam szczegóły oferty. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)