www.artbemfoto.pl

PUH Żeglarz

Data dodania: 2018-12-02Domena: https://zeglarz-czartery.pl/  |  Kontakt: 87 428 26 40  |  Miejscowość: Giżycko  |  Adres: Nadbrzeżna 11  |  Kod pocztowy: 11-500

Opis

Firma Żeglarz oferuje czartery jachtów w Giżycku, które odbywają się na najwyższym poziomie jakościowym, z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa i z gwarancją komfortu pasażerów. Na stronie internetowej: zeglarz-czartery.pl dostępne szczegółowe informacje na temat świadczonych usług, warto zapoznać się z nimi i wybrać tę propozycję, która najtrafniej odpowiada na indywidualne preferencje. 

Czartery są doskonałą propozycją dla wszystkich osób, które poszukują sposobu na atrakcyjne spędzenie czasu podczas wakacji, weekendów i innych wyjazdów. Na jachcie lub łodzi motorowej można spędzić miłe chwile w gronie znajomych i rodziny, a rejs generuje wspaniałe wspomnienia oraz jest okazją do uwiecznienia pięknych widoków na fotografiach. To usługi, dedykowane osobom, które poszukują mocnych wrażeń!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)