www.artbemfoto.pl

ramii

Data dodania: 2019-05-30Domena: http://www.ramii.pl/  |  Kontakt: 533 323 561  |  Miejscowość: Bolechowice  |  Adres: Zielona 87 b  |  Kod pocztowy: 32-082

Opis

Do malowania drewnianych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków warto stosować lakierobejcę. Trzeba w tym przypadku pamiętać o zastosowaniu ochronnego impregnatu w celu zapewnienia maksymalnej ochrony. Na stronie ramii.pl znajduje się bejca VIDARON, która wprost doskonale nadaje się do ochrony boazerii, mebli ogrodowych, okiennic, drzwi, balustrad oraz płotów. 

Wśród najważniejszych zalet opisywanej bejcy wspomnieć trzeba o bardzo wysokiej odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także gwarancji skutecznej ochrony przez sześć lat. Wydajność wynosi w jej przypadku aż 20 metrów kwadratowych na litr, a możliwość stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków zapewnia unikalny układ żywic wysokogatunkowych. Również bardzo estetyczny, dekoracyjny efekt nie pozostaje bez znaczenia, podobnie jak utworzenie elastycznej i trwałej powłoki. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)