www.artbemfoto.pl

SAS Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-04-14Domena: https://www.obiekty.sassc.com.pl/  |  Kontakt: +48 61 81-34-232  |  Miejscowość: Stęszew  |  Adres: Bukowska 15  |  Kod pocztowy: 62-060

Opis

W jakich miejscach najczęściej wykorzystuje się płyty akustyczne? Są to przede wszystkim pomieszczenia studyjne oraz firmowe biura, w których zachowanie ciszy pozytywnie wpływa na samopoczucie i wydajność zatrudnionych osób. Panele można dopasowywać, docinać oraz wkomponowywać w istniejące już pomieszczenia, co dla osób nabywających tego typu produkty jest niezwykle wygodne. Płyta akustyczna to produkt, jaki dostać można w sklepie SAS. Jest to firma zajmująca się sprzedażą produktów pochodzących z najwyższej półki.

Zazwyczaj płyty montowane są bezpośrednio na ścianie lub suficie, dlatego też muszą charakteryzować się elegancją i estetyką. Jest to możliwe dzięki szerokiemu wyborowi kolorów, grubości oraz faktur. Należy pamiętać, że akustyka wnętrz mieszkań lub domów ma bezpośrednie przełożenie na komfort lokatorów. Zapewne nikt nie chciałby żyć w nieustającym hałasie generowanym przez przejeżdżające samochody lub przechodniów. Płyty można także umieszczać w garażach i przybudówkach, czyli wszędzie tam, gdzie poziom decybeli jest zbyt wysoki.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)