www.artbemfoto.pl

SCANNER 3D "TECHNAR" Eugeniusz Bednarczyk

Data dodania: 2018-08-30Domena: https://www.scanner3d.pl/  |  Kontakt: 602259772  |  Miejscowość: Głogów  |  Adres: Piotra Skargi 12  |  Kod pocztowy: 67-200

Opis

Wyposażone w najnowszą technologię skanery 3D są obecnie coraz bardziej popularne. Używa się ich bowiem w rozmaitych dziedzinach - z pewnością niezawodne będą na przykład w medycynie, muzealnictwie czy nawet przemyśle. 

Sprzęt taki zakupić można na przykład w firmie Technar z Głogowa. W swoim bogatym asortymencie posiada ona między innymi popularny skaner o nazwie Smarttech3d Portable. Urządzenie to jest niezwykle szybkie - łączy w sobie bowiem najlepszy cechy skanerów ręcznych, jak również tych stacjonarnych. Sprzęt ten jest w pełni mobilny, a wszelkie czynności wykonuje z certyfikowaną dokładnością. Sprzedawane przez firmę produkty kalibrowane są już w procesie produkcji, co gwarantuje niezwykłą dokładność. 

Na stronie internetowej scanner3d.pl przejrzeć można cały dostępny w tej firmie asortyment. Zapraszamy!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)