www.artbemfoto.pl

SENSE consulting

Data dodania: 2019-01-06Domena: https://senseconsulting.pl/  |  Kontakt: 61 843 26 11  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: św. Michała 43  |  Kod pocztowy: 61-119

Opis

Ambitne przedsięwzięcia biznesowe, z których korzyści czerpią szerokie grupy odbiorców, często nie doszłyby do skutku, gdyby nie wykorzystanie zewnętrznych źródeł finansowania. Mogą one decydować nie tylko o tym, czy dany projekt ma w ogóle szansę na finalizację, lecz również wpływać na to, w jakim tempie jego kolejne etapy będą realizowane. Najlepszym przykładem efektywnej i stabilnej pomocy są środki wypłacane przez UE.

Pozyskiwanie funduszy unijnych na potrzeby własnego przedsięwzięcia warto powierzyć osobom o szerokich i sprawdzonych kompetencjach - popartych nie tylko specjalistyczną wiedzą z zakresu obsługi projektów, czy prawa Unii Europejskiej, ale przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem. Wśród polskich firm zajmujących się doradztwem europejskim do grona niekwestionowanych liderów z pewnością zalicza się SENSE consulting. Podmiot działający w tym sektorze rynku od czternastu lat, świadczący kompleksowe usługi na każdym etapie realizacji projektu - począwszy od analizy potencjału aż po rozliczenie dotacji.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)