www.artbemfoto.pl

Sklep DJ.PRO

Data dodania: 2018-03-07Domena: http://www.djpro.pl/  |  Kontakt: 501 793 523  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Nowina 21  |  Kod pocztowy: 60-589

Opis

Wszyscy miłośnicy muzyki znają z pewnością cenioną markę Pioneer. Firma ta nieustanie się rozwija i wypuszcza na rynek coraz to nowsze sprzęty, także dla DJ-ów. Jeszcze do niedawna jednym z takich sprzętów był Mikser DJ Pioneer DDJ-Sb, a już teraz pojawiła się na rynku jego nowocześniejsza i posiadająca szereg nowych oraz rozbudowanych funkcji i cech wersja Pioneer DDJ-SB2. Cena za ten prosty w obsłudze mikser DJ-ski jest bardzo atrakcyjna, to ok. 1000 złotych. To wcale niedrogo, zważywszy, że rekomendowany sprzęt ma najnowsze rozwiązania DJ-skie z dołączony oprogramowaniem SERATO DJ Intro, bardzo chętnie wykorzystywanym przez wielu zawodowych DJ-ów i muzyków.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wysokiej klasy sprzętu dla DJ-ów, to na djpro.pl dowiesz się jeszcze, że istnieje możliwość zakupu sprzętu na raty w sklepie tradycyjnym albo na raty Santander przez Internet. O szczegóły pytaj pracowników sklepu, także online.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)