www.artbemfoto.pl

Ślusarz - Serwis Zamków - Mataro

Data dodania: 2017-12-26Domena: http://slusarzwarszawa.eu  |  Kontakt: 601 15 15 15  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Żwirki i wigury 45  |  Kod pocztowy: 02-091

Opis

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo sobie, najbliższym oraz mieć pewność, że odpowiednio chronisz swój dom, warto pomyśleć o dobrej jakości zabezpieczeniach. Antywłamaniowe drzwi oraz mocne zamki znanej firmy to podstawa w ochronie własności materialnej. 

SERWIS ZAMKÓW to warszawska firma, która od lat zajmuje się profesjonalnym ślusarstwem. Oferują oni montaż zamków Gerda w Warszawie i okolicach. Produkty marki Gerda są jednymi z najczęściej polecanych i wybieranych przez wielu właścicieli domów, ale i ślusarzy. Prócz oferty montażu, możesz także liczyć, że warszawska firma zajmie się konserwacją systemów drzwiowych w Twoim domu, serwisem wszelkich zamków, a także stanie się deską ratunku, w momencie, w którym zgubisz lub zatrzaśniesz kluczyki. Pogotowie ślusarskie, serwis, a także montaż - to wszystko na co możesz liczyć, wybierając ofertę SERWIS ZAMKÓW. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)