www.artbemfoto.pl

Smaczna Paczka

Data dodania: 2017-09-30Domena: https://www.smacznapaczka.pl/  |  Kontakt: +48 533 135 134  |  Miejscowość: Katowice  |  Adres: Karłowicza 10  |  Kod pocztowy: 40-145

Opis

Mieszkasz z rodzicami, którzy uważają, że świetnie wyglądasz, ale Ty wiesz, że prawda jest inna, bo nie mieścisz się w ubrania, które jeszcze niedawno leżały jak ulał? Pora więc zadbać o siebie, nie bacząc na protesty bliskich. Zacznij jadać osobno i zamów dietetyczny catering, który w Krakowie tanio oferuje smacznapaczka.pl. Na początku rodzina będzie pewnie protestować, ale kiedy zobaczą, że Ty jesteś zadowolona i jadasz nie tylko systematycznie, ale także zdrowo, z pewnością dadzą sobie spokój.

Firm Smaczna Paczka podjęła nie lada wyzwanie, chcąc wspomóc osoby z różnymi problemami zdrowotnymi w walce o dobrą jakość życia. Ekipa wykwalifikowanych dietetyków i doświadczonych kucharzy przygotowuje pyszne dania dla różnych diet. Bez względu na to, czy jesteś wegetarianką, nie tolerujesz glutenu czy laktozy, chcesz schudnąć, przytyć lub zachować sylwetkę, znajdziesz tu dla siebie odpowiednie zestawy posiłków.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)