www.artbemfoto.pl

SodaPro

Data dodania: 2018-09-18Domena: https://www.sodapro.pl/  |  Kontakt: 501 647 963  |  Miejscowość: Marcinkowice  |  Adres: Cicha 2b  |  Kod pocztowy: 55-200

Opis

Chciałbyś doprowadzić domek z drewna do stanu sprzed lat? Nie rób tego na własną rękę. Skorzystaj z pomocy fachowców z SodaPro. Posiadają oni odpowiedni sprzęt do wykonywania sodowania. Jest to technologia prosto z USA, która pozwala dotrzeć nawet do szczelin i zakamarków. Usuwa ona wszelkie zabrudzenia, jak również pozostałości farb i impregnatów. Ta metoda, choć opiera się na wysokiej prędkości czyszczenia, jest delikatna dla wrażliwych materiałów, takich jak np. drewno.

Jeżeli interesuje Cię konserwacja na Dolnym Śląsku, zgłoś się do ww. firmy. Ona po dokładnym oczyszczeniu powierzchni, pokryje ją np. impregnatem, zabezpieczając ją w ten sposób.

Inne usługi tej firmy to piaskowanie i szkiełkowanie. Może ona na zlecenie klienta wyczyścić np. kostkę brukową, konstrukcję stalową, mur, sprzęt rolniczy, łódź, elewację, most, karoserię, felgi. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)